DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

KŘIVONOSKA 2012

http://kapbt.cz/home/

21. 11. 2011 

  ČEKÁME MIMINKA!!!         

ce v sekci: PLÁNOVANÁ KRYTÍ a ŠTĚŇATA

 


 

PITBULLSHOW KŘIVONOSKA: 

http://www.pitbullshow.cz/www/


 

 

6.12.2010

 

Tak předem bych chtěla poděkovat všem, co si zachovali špetku zdravého rozumu a udělali si na slečnu s „týraným“ pejskem vlastní názor, a to i těm, co mě vůbec neznají. Původně jsem se nechtěla ani vyjadřovat, ani zúčastňovat diskuze tohoto typu, ale po zjištění, že pejsek Fight je kdo ví kde, bohužel musím. Popravdě, byla jsem v šoku, co jsem vlastně zač..

(kopírováno z veřejné diskuze Americký pitbullteriér na Lidé.cz, Vzhledem k tomu, že se jednalo o pomluvy a navíc se debata zvrhla v propagaci nelegálních činností, byla celé větev smazána...zveřejňuji příspěvky pouze osoby, která mě veřejně pošpinila a pomluvila.)
  • SMUSMI- 01.12.10 23:40:28

černá listina

Nevím zda to tady tolerujete, nebo mě máznete... Nicméně zde zveřejním. Pozor na paní chovatelku z Kutné Hory, má psy v klecích a prodává je v jednom roce (a výše).

1)    Nejsem z KH

2)    „klece“ „miniaturní klece“ jsou Ytongové kotce o velikosti 3x4 m, s pozinkovanou mříží, která je součástí přední stěny. (viz. jejich výstavba)  Kotce jsou zastřešeny. Uvnitř kotců máme boudy z palubek, s dvojitými stěnami, izolací, předsíňkou a zvedací střechou. Podestýlku na betonovém základě tvoří hobliny. Nikdy nebyl žádný pes v kotci uvázán ještě na řetězu!

3)    Nevím, co je špatného na tom, prodávat starší psy?

 

 Udajně je prodává s PP - dodnes slečna nemá papíry (cca 3 měsíce po odkoupení-slibuje že vystaví).

4)    Tento pes nebyl určen k chovu! Přesto jsem byla ochotná registraci tomuto psovi vyřídit, ovšem za podmínek, které by byly podloženy ve smlouvě, že pes není určen do chovu. Registraci jsem chtěla spojit i s dalšími „PP“, které budou brzy následovat. Slečna byla informována a souhlasila. Dnes jsem již rozhodnuta tomuto psovi nikdy reg. nevyřídit!

 Dnes jsem se byla podívat na pesana, který byl od ní odkoupen jednou hodnou slečnou. Pesan měl v roce a půl necelých 15kg, počůral se, když na něj člověk promluvil, čůral strachy z ostatních psů, tělo pokryté jizvama, zhnisanou a mokvající 10cm dlouhou a hlubokou ránu na stehně, chybějící zub, zamořený parazity, průjem ještě týden po odkoupení, vylysané mapy po těle, neuměl chodit na vodítku, bál se schodů.....

5)    Hodná slečna..slečna Slavatová Anna..

6)    Měla jsem nejednoho APBT v dospělém věku i pod 15kg.  Pokud někomu sportovní pes připadá hubený…pak je mi to spíše líto..

7)    Ano, pejsek byl a je bojácnější povahy, ovšem tato tvrzení o pomočování jsou nepravděpodobná, doma se to nikdy nestalo, předpokládám, že mají dámy možná jinou představu o „mluvení“ na psa. Nevylučuji, že změnou prostředí a možnou podporou k přílišnému rozmazlování a polidšťování, se pejsek zhoršil.

8)    Fight má na svém těle pár malých jizviček ze štěněčího věku a jednu větší na zadní noze, která se mu občas obnovila z nedostatku dozoru nad Fightíkovým lízáním…uznávám. Přikládám fotografii, kterou sama slečna veřejně prezentuje. Takto vypadá „zjizvený, vypelichaný a potrhaný“ pes. Mokvající a hnisající rána mění velikost z 10 na 8 cm a obráceně) Zdravotní i psychický stav pejska byl slečně sdělen, stejně jako jí byla doporučena léčba. Ano, zub mu chybí.

9)    Parazity jsem měla ve svém kennelu naposledy v době, kdy jsem po zemřelé paní Ludvíkové vykoupila celý zanedbaný vrh a úspěšně v karanténě vyléčila.(cca 2 roky) Žádný ze psů v kennelu nebyl parazity napaden! Svoje psy preventivně odčervuji i očkuji. Přiznávám, že jsem trochu bordelář na papíry, ale jsem zastáncem prevence, ne léčby. Slečna má od tohoto pejska mnou nedovyplněný EU pas, vzhledem k pozdní hodině její návštěvy a nedostatku času jsem zapomněla...bohužel. Základní úkony u mne provádí veterinární sestra nebo já. Kvůli tomu nemusím nahánět veterináře..

10)Pokud slečna nekrmila doporučeným krmivem a vzhledem ke změně prostředí, chápu, že měl pejsek průjem. Zaplať pán bůh, že jen týden..

11)Na vodítku chodit umí, na volno ne, zdrhal vždycky z procházky domů..(do prostředí, kde ho „týrali“)

12)Schody ani plovoucí podlahu na hájovně skutečně nemáme..

 

 

Nevím, zda je má na zápasy, nebo jen na množení. Ale pokud existuje nějaká černá listina, nebo stránka, kde by se to dalo uveřejnit....Prosím o rozšíření. Pes byl odkoupen, protože mu šloečna chtěla pomoci, momentálně dělá obrovské pokroky a i přes tohle všechno pes nyní miluje lidi, každého pusinkuje - miluje zvířata, každýh očuchá zkusí poškádlit tlapkou ..... I přes to všechno povahově dokonalý pes - prostě charakter...

13)K nelegální činnosti se snad ani vyjadřovat nebudu, nerada bych někoho urazila pro blbost.

14)Množení? Za 11 let chovu jsem odchovala 5 vlastních vrhů..Uskutečním vrh jen když jsem přesvědčena o kvalitě spojení.

15)Fighta si slečna vybrala z důvody vlastní „potřeby gaučového psa“, kterou evidentně u APBT i přes všechna doporučení, podcenila, neuposlechla, lhala a lže, je časově vytížena, pes je doma celé dny sám a pláče. Pravděpodobně z důvodu, kdy by musela přiznat chybu a obrátit se na mne, raději zvolila cestu vlastního alibi, kde nejen porušila ústní dohodu, na kterou máme i svědka, ale porušuje zákon o veřejné pomluvě, tudíž riskuje žalobu.

16)Fight vždy miloval všechny lidi, to není žádná změna a vzhledem k tomu, že ho dodnes, kromě Vás, slečno Slavatová, nikdy nikdo netýral, neměl důvod je nemilovat! Prostě v tomto směru správný charakter APBT!

 

SMUSMI- 02.12.10 01:11:30 RE: černá...
Jméno bohužel nevím - paní má ale všechny psy v klecích... Možná bych vyloudila telefoní číslo.  

 

17)Jmenuji se Mikšová Lucie, mob: 776 767 716 begin_of_the_skype_highlighting            776 767 716      end_of_the_skype_highlighting a webové stránky jste již sama zveřejnila, jen Vaše jméno tu jaksi chybí..proč asi?

 

SMUSMI- 03.12.10 14:51:10

RE: černá listina
Zde jsou webowky: http://www.pitbullsecurity.wbs.cz/PSI--MALE.html

pes jménem "FIGHT" je nyní u mě doma! Je to uzlíček nervů. Nejdřív strachy čůral i když na něj člověk promluvil, bál se psů, týden měl průjem (první dva dny doslova čůral zadkem"), neuměl na vodítku, neuměl vjít schody, bál se jít po plovoučce, neumí si hrát, nezná povely, NEBYL OČKOVÁN!!!!!!!

18)To už jste říkala…pokud se s novými majiteli nedohodnu jinak, nejsem povinna prodávat psy již se základním výcvikem..

SMUSMI- 03.12.10 19:32:47

RE: černá...
Tak Fight byl v příšerném stavu! Jestli ho měla bokem jen pro množení ....prostě máme před sebou předlouhou cestu a duševní šrámy si ponese celý život!

19)Názorná ukázka „hypochondrie“..paní nebo slečna již dávno věděla, že se pejska zbavují..nebo že by nový majitel? Obávám se, že tato varianta je z bláta do louže..

Hledám domov pro pejska

27.11. 20:22 | Nabídka | Psi

Plemeno:Americký staffordšírský teriér ….znalost plemene se nezapře, v dalších inzerátech, kterých je plný internet v podobném znění se Fight stal i Stafordšírským bullteriérem..A propó, věk pejska uvádí jako 1,5 roku, přitom Fightovi byly již 2 roky! Ano, 18 měsíčního psa se asi lépe zbaví..:( Svědčí to o jejím přesvědčení a charakteru, neříkat celou pravdu..

Pohlaví zvířete:pejsek

Věk psa:mladý pejsek

dozvěděla jsem se o Fajtíkovi přes známého který má také pitbula,chtěla jsem ho už dlouho,a tak mi dal číslo na jednu paní která je chová. Jela jsem se na ně podívat,a chtěla jsem si vzít štěňátko,jenomže už tam měla jen samé větší psy,všichni byli zavření v miniaturních klecích a nebo na řetězech...nejradši bych si je vzala všechny ale to nešlo,tak jsem si vybrala toho která vypadal ,,nejhůře" byl nejvíce hubený a zjizvený...když jsem si ho přivezla domu,musela jsem ho okamžitě vykoupat,a když byl usušený vylezly na povrch jizvy které jsem ani předtím neviděla!! nechápu od čeho je má....ta paní tvrdila

že to je normální že takhle psi v kleci vypadají!! Největší má na zadečku je to asi 8 cm dlouhá jizva, teď už to má dobré ale předtím to měl hnisavé a rozšklebené,tvrdila mi že se mu to stalo,když byl malý,že ho prý kousl nějaký pes...v tom případě jsem ale nechápala proč mu to rok a půl neléčila! Má rád pejsky,rád si hraje a běhá a samozřejmě se nechá rád rozmazlovat:-) je mu rok a půl,je celý černý.bohužel by potřeboval zahrádku,a tu já nemám,je ale už zvyklý být doma než venku,takže na zahradu do kotce rozhodně ne...já jsem teď většinu času v práci a on doma štěká celé dny protože je tam sám,a sousedi si pořád ztěžují:-( tak bych pro něj chtěla někoho kdo na něj bude mít víc času a bude ho mít rád stejně jako já...

 

SMUSMI- 03.12.10 19:31:34

RE: černá...
tak proč u psa nevystavila PP, proč nebyl očkovaný a proč je sama jizva a všeho se bál??? Vidím co z psa udělala! Nedoporučuji!

Madam, SMUSMI, já Vás taky ne! Co Vás opravňuje veřejně tvrdit všechny tyto lži? Vy nejenže neznáte problematiku APBT a jeho chovu, ale ani mě ne, nebyla jste tu, nic, co tvrdíte, se nezakládá na jediném důkazu, ani jste neviděla nic osobně, kde berete takovou troufalost?

Slečno, Aničko Slavatová, očekávám, že nejenže podáte informace, kde se Fightík nachází, ale také že se Vy i „SMUSMI“ veřejně na všech servrech, kde jste pošpinila moje chovatelské jméno a dopustila jste se trestného činu pomluvy (trestní zákon 40/2009 § 186 odstavec 1), OMLUVÍTE! Toto je jediná a poslední výzva a moje vyjádření k celé věci! Tuto nápravu očekávám do 3 dnů od doručení upozorňující sms na Vaše telefonní číslo s odkazem o této zprávě, což je do 9.12.2010 ( na žádné výmluvy nebudu brát zřetel, sms byla doručena ) Pokud tuto nápravu neshledám a nebudu mít jasné info o Fightovi, tentýž den odcházím podat trestní oznámení a žalobu na Vaši osobu!

Servry jsou vyhledány, texty zálohovány…krásný den!   LUCY

 

3. 1. 2011

Slečna Slavatová Fightíka dále nabízí na několika možných servrech vč. bull-v-nouzi, dnes uvádí, že Fightík pochází z útulku..

13.1. 2011

Tak máme nové zprávy o inzerci..už se nám objevuje i v obchodním domě Tesco v Roztokách u Prahy. Obávám se, že si Fightíka přehazují "někteří zachránci" jako horký brambor. Chudák pes, kdo ví, kde s takovou skončí.

A propó..inzerci na bull v nouzi někdo smazal, včetně mého komentáře..to jsou věci..